Druk opakowań kartonowych Kraków

Opakowanie nadaje ton produktowi bez względu na to, jak dobry jest od wewnątrz. Dobre opakowanie określa styl i wygląd tego, co kupujesz lub sprzedajesz. Dlatego ważne jest, aby każda metoda drukowania zastosowana na tym niestandardowym opakowaniu wyglądała profesjonalnie i atrakcyjnie. Druk opakowań kartonowych Kraków nie jest przyjemnością. Możesz wybrać projekt, który jest kapryśny lub spersonalizowany motyw (w przypadku niestandardowego drukowanego pudełka). Dla każdego wymagania wzór wydruku, kolor i czcionki mogą się zmieniać od czasu do czasu. Niezależnie od specyfikacji, drukowany materiał opakowaniowy powinien być dobrze widoczny, wyrafinowany i dobrej jakości. Aby uzyskać fantastyczny produkt końcowy, musisz postępować zgodnie z podstawowymi wytycznymi dotyczącymi przygotowania pliku do wydrukowania na paczkach. W przeciwnym razie może się zdarzyć, że wybierzesz niewłaściwy projekt opakowania z nieodpowiednimi kolorami, niewłaściwymi czcionkami, nierównymi liniami i nieprofesjonalnym wyglądem.

Oto instrukcje, których możesz przestrzegać zamawiając druk opakowań kartonowych Kraków: Najpierw skontaktuj się z preferowaną drukarnią i przedyskutuj wymagane specyfikacje i wymagania dotyczące plików. Zapytaj, czy ich drukarka wymaga aktualizacji lub przeprojektowania istniejącego formatu opakowania. Projekt i pliki powinny być zgodne z wymaganiami i możliwościami drukarki. Po drugie, sprawdź, czy specjaliści od drukowania wykonują właściwe kroki. Może to być zmiana wszystkich czcionek na kontury, zmiana wszystkich przestrzeni kolorów na CMYK, użycie PMS (wstępnie pomieszane kolory) itp. istnieją inne określone specyfikacje, o których należy pamiętać.

Na przykład wszystkie obrazy na druk opakowań kartonowych Kraków powinny mieć rozdzielczość 300 dpi lub więcej (punktów na cal). Jeśli używasz połączonych obrazów, zbierz je w jednym obszarze. Po trzecie, jeśli sam przygotowujesz projekt artystyczny, zapisz ostateczny plik w zatwierdzonym formacie, który jest wymagany przez drukarkę. Możesz wysłać pliki do druku opakowań kartonowych Kraków do swojej firmy drukarskiej, korzystając z jednej z następujących metod, takich jak e-mail, FTP, a nawet system usuwania plików. Bądź w kontakcie z drukarką, aby uniknąć błędów i zapewnić perfekcję. Po czwarte, zapytaj firmę zajmującą się czynnością jaką jest druk opakowań kartonowych w mieście Kraków o materiały papierowe, których będą używać. Upewnij się, że papier ma odpowiednią gramaturę i pasuje do kształtu niestandardowego nadrukowanego pudełka.