Agencja nieruchomości Szczecin oferuje pomoc w obrocie nieruchomościami!

Niezależnie od tego, czy kupujesz, czy sprzedajesz dom, masz do czynienia z tak dużą ilością pieniędzy, że jeden błąd może Cię kosztować dziesiątki tysięcy złotych i spowodować miesiące migreny. Nic więc dziwnego, że ponad 90% wszystkich kupujących i sprzedających w zeszłym roku wybrało pracę z profesjonalistą z branży nieruchomości, jaką jest Agencja nieruchomości Szczecin.

Ale ile dokładnie kosztuje agent nieruchomości? Co ważniejsze, czy warto aby agencja nieruchomości Szczecin z Tobą współpracowała? Może marzysz o tym, ile gotówki mógłbyś włożyć do kieszeni, gdybyś nie zatrudnił agenta. Rozumiemy. Chodzi także o oszczędzanie pieniędzy. Ale możesz być rozczarowany tym, jak niewiele oszczędzasz, jeśli pominiesz posiadanie doświadczonego profesjonalisty z miejsca jakim jest Agencja nieruchomości Szczecin, który przeprowadzi Cię przez transakcję. Zanim więc zdecydujesz, czy agent jest wart swojej ceny, rozważmy całą wartość, jaką zapewnia dobry.

Ile kosztuje agent nieruchomości? Według większości witryn internetowych z nieruchomościami standardowa prowizja za transakcję na rynku nieruchomości wynosi zazwyczaj 6% ceny sprzedaży domu. Prowizja jaką pobiera Agencja nieruchomości ze Szczecina jest zwykle dzielona między agenta sprzedawcy i agenta kupującego, co oznacza, że ​​obaj agenci otrzymują 3% obniżkę. Tak więc, jeśli kupujesz lub sprzedajesz dom za 250 000 złotych, agenci otrzymają łącznie 15 000 złotych. Teraz, jeśli jesteś taki jak my, kiedy płacisz tak dużą opłatę, to lepiej, żebyś miał dobry powód, prawda?