Agroturystyka Stara Kiszewa – idealne miejsce na Twój wyczekany urlop!

Następnym razem, gdy wybierzesz się na wakacje, zamiast udać się do miasta, dlaczego nie wybrać się na wieś i zostać na farmie, jaką jest agroturystyka Stara Kiszewa? Właścicielka Marysia zaprasza na wczasy na łonie natury. Agroturystyka Stara Kiszewa staje się coraz popularniejszym trendem wakacyjnym wśród rodzin, nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Zwłaszcza dla tych z nas, którzy mieszkają na obszarach miejskich, czasem odświeżenie się od jasnych świateł i dużych miast jest odświeżające, aby zapewnić mile spędzony czas na wsi.

Jeśli szukasz wyjątkowego, niedrogiego miejsca na wakacje, agroturystyka Stara Kiszewa może być idealnym miejscem. W ubiegłym roku nieco ponad 33 000 gospodarstw oferowało usługi agroturystyczne i rekreacyjne, takie jak wycieczki po farmach lub winnicach, sianokosy, polowanie, wędkarstwo i inne tego typu działania.

Istnieją niezapomniane doświadczenia w niezliczonych różnych gospodarstwach agroturystycznych w Starej Kiszewie, więc jeśli chcesz wziąć udział w określonych działaniach, wystarczy trochę badań. Na farmie znajduje się obecnie 18 niesamowicie przyjaznych reniferów dla odwiedzających, w tym 5 nowo narodzonych reniferów. Ranczo oferuje także wiele innych atrakcji, w tym pokazy obiadowe (z miską wołową z mostkiem, komediami i rozrywką muzyczną), a także sklep z pamiątkami, strzelnicę z paintballem, labirynt kukurydzy i 5000 choinek. Ceny wahają się od 50 złotych za dzień!