Architektura wnętrz Łódź

Architekci i projektanci wnętrz to dwie profesje projektowe, które wraz z naszymi innymi specjalistami w środowiskach dziecięcych są częścią naszego zespołu projektowego zajmującego się wysokiej jakości wnętrzami dla małych dzieci. Istnieje różnica między szkoleniem architekta i projektanta wnętrz. Architekt po kierunki jakim jest Architektura wnętrz Łódź na Uniwersytecie jest przeszkolony w tworzeniu budynku konstrukcyjnego, który spełnia krajowe, stanowe i lokalne przepisy budowlane i najczęściej ukończył kierunek jakim jest architektura wnętrz w mieście Łódź.

Projektant wnętrz został przeszkolony w tworzeniu funkcjonalnego i wysokiej jakości środowiska wewnętrznego. Architekci, którzy ukończyli kierunek jakim jest architektura wnętrz Łódź, bardziej koncentrują się na wymaganiach technicznych, projektanci wnętrz na psychologii człowieka i emocjonalnych aspektach przestrzeni. W naszych pracach projektowych polegamy w dużej mierze na wiedzy projektanta wnętrz i naszego dyrektora ds. edukacji, aby przydzielać, organizować i aranżować przestrzenie dostosowane do ich funkcji dla personelu, dzieci i potrzeb rodzicielskich.

Projektanta wnętrz nie należy mylić z dekoratorem wnętrz. Podczas gdy obaj projektanci są zainteresowani estetyką, stylem i nastrojem, projektanci wnętrz zapewniają różne usługi, w tym opracowywanie dokumentów i specyfikacji dotyczących przestrzeni wewnętrznych zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi i kodami bezpieczeństwa, tworzenie ilustracji i renderingów oraz wybieranie i określanie wyposażenia, produktów, materiałów i kolorów . Dekorator wnętrz działa tylko z dekoracją powierzchni – farbą, tkaniną i innymi materiałami.