Chusty wiązane – idealne na wiosnę i lato!

Jeśli jesteś podobny do mnie i wprost uwielbiasz szaliki, aby wzbogacić swój ulubiony strój i chronić włosy przed gorzką, zimną zimą. Natknąłem się na sklep Turbany oferujący przeróżne chusty wiązane, szukając wspaniałych dodatków do moich codziennych stylizacji. Ku mojemu zdziwieniu firma produkująca nakrycia głowy ma nie tylko wiele szalików, ale także wspaniałe galerie i tutoriale z instrukcją jak nosić wiązane chusty.

Jednym z moich pierwszych miejsc pracy w college’u była praca jako kierownik społeczności organizacji non-profit zajmującej się rakiem piersi. W tej sytuacji dowiedziałem się więcej o raku piersi i natychmiast stałem się rzecznikiem. Byłem także poruszony wieloma historiami osób, które przeżyły raka piersi i musiały nosić chusty wiązane. To dzięki temu doświadczeniu stawiam sobie za cel podnoszenie świadomości.

W ramach obchodów Miesiąca Świadomości Raka Piersi, Sklep Turbany zajmuje się obsługą społeczności raka piersi poprzez kampanię społeczną, która przekazuje chusty wiązane na głowę potrzebującym chorym na raka. Ponieważ świadomość raka piersi jest również bliska mojemu sercu, dzielę się ich galerią w następnym poście – tak byście mogli zobaczyć jak chusty mogą dodać uśmiechu!