Jak sprzedaż samochód na skup aut Ustka?

Wszyscy tam byliśmy … pojawiliśmy się na skupie aut Ustka, aby spojrzeć na samochód, który myślisz o zakupie, stanęliśmy obok niego ze sprzedawcą i zdaliśmy sobie sprawę, że nie masz pojęcia, czego szukasz. Aby uniknąć niezręcznej (i bezcelowej) sytuacji, w której chodzisz po miejscu jakim jest skup aut Ustka i zerkasz na samochody, kopiąc opony i udając, że wiesz, czego szukasz, postępuj zgodnie z naszymi radami …


Kontrola samochodu przed zakupem używanego samochodu, który powinien trafić na skup aut Ustka:
Na początek zabierz ze sobą listę kontrolną naszego nabywcy samochodu. Zapewnia to ogólny przegląd tego, na co należy zwracać uwagę, ale wyszukiwanie w Internecie może dać wyraźniejsze wyobrażenie o tym, czego należy szukać w przypadku konkretnej marki i modeli. Wspominaliśmy już o kopaniu opon, ale warto zejść na kolana i dokładnie je sprawdzić. Ile mają bieżnika? Potrzebują 1,6 mm jako minimum prawne, więc jeśli mają mniej niż 3 mm, będziesz musiał uwzględnić koszt ich zmiany wkrótce. Podczas gdy tanie opony marki mogą nie stanowić większego problemu dla taniego samochodu, jeśli wydajesz więcej pieniędzy (szczególnie na samochód sportowy), potrzebujesz czterech pasujących opon klasy premium. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak sprawdzić legalny bieżnik opony z opcją 20p.

Zerknij także na wgniecenia i zadrapania jakie ma samochód, który trafia na skup aut Ustka. Jak tam jego nadwozie? Czy na kołach są ślady zacierania? Ważne jest, aby sprawdzić samochód w jasnym świetle dziennym … deszcz lub ciemność mogą wiele ukryć. Nie zniechęcaj się małymi wgnieceniami lub zadrapaniami, można je naprawić dość tanio, ale używaj ich do negocjacji. Kiedy patrzysz na nadwozie, sprawdź odstępy między panelami – duże odstępy między panelami mogą być znakiem, że samochód został poważnie naprawiony po wypadku i upewnij się, że nie ma żadnych różnic kolorystycznych między panelami.