Kiedy nastąpiła integracja kasy z terminalem Poznań?

Drukarka od Arkomp Poznań łączy się z portem szeregowym kasy za pomocą zwykłego gniazda telefonicznego i routera internetowego lub modemu. Parametry handlowca należy uzyskać od banku lub usługodawcy i przekazać Datacap do programowania i wykonania działania takiego jak integracja kasy z terminalem Poznań . Informacje o sprzedawcy mogą być ładowane w fabryce lub zdalnie z serwerów Datacap przez telefon.

Integracja kasy z terminalem Poznań zapewnia szybkie przetwarzanie transakcji przy użyciu stałego połączenia internetowego i automatyczne przełączanie awaryjne w celu wybierania transakcji przez standardową linię telefoniczną w przypadku awarii Internetu. Akumulator stanowi zapasowe źródło zasilania szuflady kasowej w przypadku awarii zasilania. Dlatego należy zainstalować baterię przed jakąkolwiek funkcją kasy zintegrowanej z terminalem Poznań .

Najpierw zdejmij pokrywę paragonu, aby odsłonić komorę baterii. Niektóre komory baterii znajdują się poniżej obszaru odbioru i do otwarcia pokrywy należy użyć małego śrubokręta. Następnie włóż baterię zgodnie z instrukcją obsługi dostarczoną z kasą. Po zakończeniu zamknij pokrywę komory baterii i już – nastąpiła integracja kasy z terminalem Poznań. Baterię należy wymieniać raz w roku, aby kasa działała stabilnie i nieprzerwanie.