Odzież ciążowa czy zwykle ubrania z gumką?

Śliczne i modne ubrania ciążowe mogą być drogie, a smutne jest to, że po dziewięciu miesiącach nie możesz ich nosić. Kupowanie odzieży ciążowej w czasie ciąży może być tak trudne, nie mówiąc już o KOSZTACH. Dzisiaj chciałam podzielić się kilkoma wskazówkami, jak kupować zwykłe ubrania podczas ciąży, bo jak wiemy odzież ciążowa jest zbyt droga. Ostrzeżenie: możesz nie być w stanie uciec od trzymania się z dala od odzieży ciążowej. ALE, myślę, że możesz uciec od kupowania WSZYSTKIEGO macierzyństwa.

Jeśli chodzi o odzież ciążową, proponuję opróżnienie twoich podstaw i jeansów, jeśli możesz (zobacz mój ulubiony wpis dotyczący dżinsów dla kobiet w ciąży). Oprócz niezbędnych elementów, takich jak bezproblemowa koszulka lub odzież ciążowa dla wczesnej ciąży, możesz uciec od zwykłych ubrań podczas ciąży.

Oto moje wskazówki, jak kupować zwykłe ubrania podczas ciąży:
– Rozmiar większe. Wydaje się to dość logiczne, prawda? Cóż, to prawda i działa. Konieczne może być zwiększenie rozmiaru więcej niż jednego rozmiaru, co pozwoli również nosić przedmiot jeszcze dłużej. Rozmiary sprawdzają się szczególnie w przypadku topów i sukienek, aby pasowały nieco dłużej.

– Wybierz sukienki lub topy z linii A. Lejące topy z obniżoną talią i sukienki z linii A przepięknie przepłyną przez brzuch i pozwolą ci nawet dłużej nosić jeansy bez macierzyństwa. Jeśli chodzi o szorty lub spodnie, wybierz te z gumką, która może się rozciągać. Dzięki elastyczności tych szortów mogę nosić szorty poniżej brzucha i jest to wygodne!

– Wybierz długie tuniki! Mogą być idealne w połączeniu z legginsami. Kup więcej sukienek! Sukienki są świetne w czasie ciąży i zawsze można je nosić na różne sposoby, aby zmienić swój wygląd. Możesz kupić sukienki z t-shirtami, sukienki z obniżoną talią, sukienki maxi lub sukienki z paskami, aby podkreślić guz. Unikaj wszystkiego, co przycina (lub ma linię) w niskiej talii (jak kombinezon w talii). Wraz ze wzrostem brzucha oznacza to tylko, że linia lub „cinch” zostanie przesunięta w dół i 99% razy to wygląda.

Odzież ciążowa nie jest w Twoim stylu? Poszukaj elementów odzieży, które mają rozciągliwość i mogą się rozciągać. Zaufaj mi, będziesz chciał WSZYSTKICH odcinków, gdy Twój brzuch będzie rosnąć.