Pieluszki bambusowe hurt w dobrej cenie!

Czy pieluszki bambusowe hurt naprawdę ulegają biodegradacji? Wykonane z warstwy 100% włókna bambusowego, pieluchy Andy Pandy są w około 87% biodegradowalne, rozkładając się o ponad 60% w 75 dni. Odprowadzają również wilgoć, aby zapobiec odparzeniu pieluszkowym, są wolne od alkoholu i chloru oraz hipoalergiczne.

Jak długo rozkładają się pieluszki bambusowe hurt? Pieluszki bambusowe są biodegradowalne Jednorazowe pieluchy bambusowe rozkładają się w ciągu około 75 dni, co pozwala rodzicom na wygodę ich jednorazowości, jednocześnie pozostając przyjaznym dla Ziemi. Co się robi, aby pieluchy były bardziej zrównoważone? Popularną alternatywą dla konwencjonalnych jednorazowych pieluch są jednorazowe pieluchy biodegradowalne lub kompostowalne. Ogólnie rzecz biorąc, pieluszki bambusowe hurt sprzedawane jako biodegradowalne (lub kompostowalne) zwykle wykorzystują bardziej zrównoważone materiały i metody produkcji niż zwykłe pieluchy, co czyni je nieco bardziej przyjaznymi dla środowiska.

W jaki sposób uczciwe pieluchy są przyjazne dla środowiska? W rdzeniu znajduje się bezchlorowa miazga drzewna (TCF) z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, ale firma może dołożyć znacznie większych starań, aby zwiększyć wykorzystanie zrównoważonych materiałów. Plusem jest to, że ich pieluszki bambusowe kupowane hurtowo nie zawierają lateksu, substancji zapachowych i balsamów, dzięki czemu są hipoalergiczne.