Rozciągliwe spodnie ciążowe z jeansu!

Nawet jeśli waga zostanie przybrana z ważnego powodu, przyrost masy ciała w ciąży i szybko zmieniające się ciało mogą być trudne do zniesienia – zwłaszcza w ciągu ostatniego miesiąca lub dwóch. Rozwiązaniem są ćwiczenia bezpieczne w ciąży i rozciągliwe spodnie ciążowe. Od ćwiczeń w wodzie i codziennych spacerów po zajęcia jogi prenatalnej, codzienne ćwiczenia pomogą Ci poczuć się lepiej, wyglądać lepiej i przyczynić się do tego słynnego „blasku ciąży”. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed przystąpieniem do jakiegokolwiek programu ciąży prenatalnej.

W co powinnam się ubrać na sesję zdjęciową ciążową? Spodnie ciążowe nie będą dobrym pomysłem! To jedno z najczęstszych pytań, jakie słyszę od potencjalnych klientów. Dobrą wiadomością jest to, że nie ma potrzeby wychodzić i wydawać setek dolarów na nowe ubrania, takie jak sukienki czy spodnie ciążowe.

Renomowane fotografki ciążowe, dostarczają naszym klientom wspaniałe suknie i inne akcesoria, które oddają hołd ich ciężarnym ciałom. Aby pokazać swoje ciało w pełnej ciąży, zalecam zaplanowanie sesji w dowolnym miejscu między 32 a 37 tygodniem. Dzięki temu Twój brzuch będzie ładny i okrągły, ale nadal będziesz wystarczająco komfortowa, aby stać, siedzieć, nosić spodnie na ciążę i poruszać się na różne pozy – zwłaszcza, że ​​większość z nich odbywa się w przyciągających wzrok miejscach na świeżym powietrzu.