Tanie długopisy reklamowe

Jeżeli chodzi o tanie długopisy reklamowe to nasza firma jest wyłącznie hurtowym dostawcą dla handlu. Jako największa firma i dostawca tanich długopisów reklamowych i artykułów piśmiennych w Polsce, sprzedajemy swoje długopisy tylko poprzez sieć zaufanych partnerów dystrybucyjnych. Tak było od początku istnienia firmy i będzie nadal integralną częścią naszej działalności.

Co oznacza tylko handel hurtowy tanimi długopisami reklamowymi.
Bardzo poważnie traktujemy nasz status jako handel hurtowy. Nigdy nie sprzedajemy bezpośrednio użytkownikowi końcowemu. Nie mamy powiązań z żadną firmą, która sprzedaje użytkownikowi końcowemu i nie jest częścią żadnej grupy, która sprzedaje bezpośrednio tanie długopisy reklamowe.

Podczas gdy niektórzy dostawcy produktów promocyjnych twierdzą, że są wyłączeni z handlu detalicznego, ale nie w pełni zobowiązują się do tego w praktyce, jesteśmy w 100% zaangażowani w partnerstwo dostawca-dystrybutor i obiecujemy nigdy nie ominąć naszych dystrybutorów.

Obsługa zapytań użytkowników końcowych
Wszystkie zapytania otrzymywane od użytkowników końcowych są bez wyjątku przekazywane naszym dystrybutorom.

Kiedy otrzymujemy telefoniczne zapytania od użytkownika końcowego, natychmiast wyjaśniamy, że sami nie możemy przyjąć ich zamówienia na tanie długopisy reklamowe i muszą przejść przez jednego z naszych partnerów dystrybucyjnych. Jeśli mają dystrybutora, którego już używają lub jeśli preferują konkretnego dystrybutora, przekazujemy zapytanie do tego dystrybutora. W przeciwnym razie przekażemy trop dystrybutorowi, który naszym zdaniem najlepiej pasuje do zapytania.

Jeśli użytkownik końcowy znajdzie interesujące nas produkty na naszej stronie internetowej musi wybrać dystrybutora, który prześle zapytanie. Nasz system oceny dystrybutorów oznacza, że ​​najlepsi dystrybutorzy są bardziej skłonni do otrzymania zapytania na tanie długopisy. Żadne transakcje nie mogą być dokonywane za pośrednictwem strony internetowej bez logowania na konto handlowe. Zapraszamy po długopisy reklamowe w najlepszych cenach.