Ubrania ciążowe – kup je w internecie!

Jesteś w ciąży! Serdeczne gratulacje dla Ciebie i tatusia – teraz spróbujesz dowiedzieć się, jak poradzić sobie ze swoją szafą przez następne dziewięć miesięcy. Oczywiście styl macierzyński nie jest rozwiązaniem uniwersalnym a ubrania ciążowe nie każdemu przypadają do gustu. Jest wiele sposobów, aby się do tego zbliżyć (niezależnie od tego, czy chodzi o pozyskiwanie całkowicie nowej garderoby, czy też łączenie kuponów z tego, co już posiadasz), ale przede wszystkim istnieje możliwość złamania wszelkiego rodzaju „zasad” dotyczących mody (choć oczywiście może – i powinien – odstąpić od starych edyktów mody, zawsze, z dzieckiem lub bez niego).

Kto lepiej może udzielić pewnych szczerych i rzeczywiście pomocnych rad dotyczących ubierania się w ciąży niż niewiarygodnie stylowi redaktorzy mody i blogerzy, którzy już to zrobili?
Dla niektórych z tych kobiet rzeczywistość stylu macierzyńskiego była daleka od fantazji o ubieraniu się, oczekując:

„Zawsze wyobrażałam sobie, że kiedy będę w ciąży, będę nosić śliczne obcisłe sukienki, obcasy, bikini, które obejmowały guz – tak jak gwiazdy ubierać się, gdy są w ciąży ”, wspomina projektantka HappyMum projektująca ubrania ciążowe, konsultantka mody, stylistka i były dyrektor mody w tym sklepie internetowym.

„Ale kiedy byłam w ciąży, miałam ogromny brzuch, opuchnięte stopy i kostki – po prostu wszystko było powiększone, a nie w dobry sposób… wtedy zdałam sobie sprawę, że muszę ubrać moją nową sylwetkę”. Sklep internetowy Happymum wychodzi na przeciw kobietom w ciąży oferując im idealne stylizacje i ubrania ciążowe na każdą okazję.