Usuwanie wilgoci, osuszanie Trójmiasto

Woda zebrana w zbiorniku z osuszaczami nazywa się kondensatem, można jej użyć w żelazku lub do podlewania roślin! Nie należy go jednak pić przez ludzi ani zwierzęta, ponieważ może zawierać śladowe ilości substancji, które mogą powodować choroby u Ciebie i Twoich zwierząt domowych.

Skąd mam wiedzieć, jak duży potrzebuję osuszacza, jeśli osuszanie Trójmiasto ma być skuteczne i szybkie? Jest to w zasadzie zależne od wielkości pomieszczenia i jego wilgotności. Ale ogólnie rzecz biorąc, większość osuszaczy wykonujących osuszanie Trójmiasto stronie jest sklasyfikowanych według wielkości domu, aby ułatwić wybór pracy. Na przykład nasze najmniejsze osuszacze idealnie nadają się do domu z 3 sypialniami. Nasze większe jednostki są idealne do domów z maksymalnie 5 sypialniami. Ogólnie rzecz biorąc, zawsze zalecamy, abyś popełnił błąd ostrożnie, a jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, kup osuszacz wykonujący osuszanie Trójmiasto o rozmiarze większym niż może się wydawać. Większe osuszacze usuwają więcej wody na jeden funt energii zużytej i pracują przez mniej godzin w danej przestrzeni niż mniejsze. Oszczędność energii prawie na pewno będzie większa niż różnica w cenie zakupu.

W jaki sposób osuszanie Trójmiasto zapobiega pleśni i pleśni? Osuszacz zapobiega rozwojowi pleśni i pleśni na dwa sposoby. Najpierw wysusza pomieszczenie, wyciągając wilgoć z zawartości i materiału pomieszczenia, w którym pleśń i pleśń nieuchronnie tworzą się, i zapobiegając nawrotowi tej wilgoci. Po drugie, pod warunkiem, że osuszacz jest ustawiony na utrzymanie wilgotności względnej na poziomie 50% lub nieco poniżej, powietrze jest zbyt suche, aby mogły się rozwijać pleśń i pleśń. Grzyby potrzebują wody w powietrzu, a także wody powierzchniowej do wzrostu – dzięki osuszaniu przez firmę z Trójmiasta, nie dopuścisz do ich rozwoju!