Wyjątkowe broszki z bursztynem!

Czym jest bursztyn bałtycki? Bursztyn działa na dwóch płaszczyznach, po pierwsze bursztyn to żywica, która zawiera kwas bursztynowy, ciepło skóry na bursztynie sprzyja uwalnianiu tego naturalnego środka przeciwbólowego. Pomaga to uspokoić dziecko, zmniejszając tym samym okropne objawy ząbkowania. Po drugie bursztyn jest naładowany elektrostatycznie, dzięki czemu pomaga w usuwaniu ujemnej energii z organizmu – noś więc codziennie swoje broszki z bursztynem. Wiadomo również, że bursztyn pomaga w łagodzeniu objawów astmy i innych chorób.

Jak wydobyć z biżuterii bursztynowej największą wartość terapeutyczną? Aby wydobyć z bursztynu i broszki z bursztynem jak najwięcej walorów terapeutycznych, dziecko powinno go nosić jak najwięcej w ciągu dnia. Nie zaleca się noszenia go do łóżka lub bez nadzoru. Jeśli jednak chcesz zmaksymalizować korzyści płynące z bursztynu i noszenia broszki z bursztynem na codzień, możesz owinąć naszyjnik wokół kostki dziecka w jego podkładce podczas snu.

Czy moje dziecko może nosić naszyjnik i broszkę z bursztynem na ząbkowanie podczas snu? Powinieneś zdjąć naszyjnik, gdy dziecko nie jest nadzorowane, w tym drzemki lub przed snem. Aby uzyskać maksymalne korzyści z bursztynu, naszyjnik można nosić podwójnie wokół kostki i nosić tylko wewnątrz podkładu. Nie pozwól, aby bursztyn był dostępny dla dziecka.