Hair system, czyli system uzupełnień włosów

Hair system, czyli system uzupełnień włosów trochę różni się od znanym wszystkim peruk z włosów naturalnych. Peruki mogą być gorące i swędzące, systemy włosów z pewnością nie są. Są lekkie jak piórko i po prawidłowym związaniu nie będziesz w stanie nic poczuć. Ponadto są oddychające, zwłaszcza koronkowe systemy włosów, czyli hair system.

Czy systemy włosów, czyli hair system, mogą podrażniać twoją skórę głowy? Nieprawdą jest, że hair system powodują dyskomfort, chyba że jesteś uczulony na składniki kleju. Podrażnienie może wystąpić, jeśli nie będziesz regularnie usuwać i myć skóry głowy i włosów, lub jeśli używasz kleju, który nie jest przeznaczony do hair system.

Jak często należy usuwać system włosów z głowy? Jak często tylko możesz – ale pamiętaj też, że hair system pozwala Ci na wiele – możesz pływać, możesz biegać, jeździć na nartach, skakać do nieba i skakać na bungee. Każdy dobrze wykonany, spersonalizowany system włosów ludzkich będzie wyglądał i wyglądał jak twoje normalne włosy, a zatem nie będzie wymagał żadnych modyfikacji w twoim stylu życia.