Odwiedź sklep Fruit of the Loom

Więc chcesz kupić koszulkę reklamową? Odwiedź internetowy sklep Fruit of the Loom, klikasz na zakładkę z koszulkami i och, 80 przedmiotów do wyboru. Skąd masz wiedzieć, która koszulka jest dla Ciebie? Osoby prowadzące sklep Fruit of the Loom z pewnością Ci doradzą!

Cóż, należy wziąć pod uwagę wiele czynników, w tym kolor, rozmiar, płeć, dlaczego dokonujesz zakupu w sklepie Fruit of the Loom o nazwie Exito? Kupujesz hurtowo, czy potrzebujesz jednorazowej koszulki na wakacje. Poniżej wymieniliśmy kilka najpopularniejszych koszulek, w tym nasze ulubione, ulubione naszych klientów i naszych bestsellerów.

Nowość od Fruit of the Loom – Ta koszulka zaznacza wszystkie pola do sitodruku. Wykonany z tkaniny z przędzy o otwartej przędzy przeznaczonej do sitodruku, ma cienką 28-metrową szerokość, która zapewnia gładszy, stabilny obszar drukowania. Wygląda na to, że Fruit postanowił poruszyć się z duchem czasu i stworzyć bardziej miękką w dotyku koszulkę, która odejdzie od zwykłej cięższej oferty bokserek. 10 kolorów zostało pierwotnie wydanych, a kolejne zostaną dodane w nowym roku.

Niedawny dodatek do kolekcji T-shirtów Gildan. T-shirt Premium Cotton Ring Spun został wprowadzony dla klientów, którzy szukają czegoś więcej niż lżejszej koszulki typu ringspun 64000. Ważący 185 g / m2 ma dość masywny charakter dla koszulki typu ringspun. W naszym sklepie Fruit of the Loom o nazwie Exito lubimy tę koszulę ze względu na jej grubość, dzięki czemu może utrzymywać gruby nieprzezroczysty kolor, taki jak biały, bez nadruku.

Klasyczna dopasowana koszulka męska – Jest to wysokiej jakości odzież detaliczna. Dzięki gramaturze 425 g / m2 jest to droższy koniec naszej oferty koszulek z cenami od 3,73 £, ale jako indywidualny zakup lub zakup z nadrukiem DTG w cenach detalicznych jest to okazja. Przekonasz się, że ten przedmiot przejdzie próbę czasu i zachowa swój kształt i kolor po praniu. Ta koszulka jest idealna do zmiany marki; zapytaj nas o naszą usługę drukowania etykiet na szyję. Uwaga: dostawa produktów Continental wynosi 2 dni.

Koszulki Fruit Of The Loom -Najlepiej sprzedająca się koszulka w Europie i w miejscu jakim jest sklep Fruit of the Loom występuje w 27 kolorach, jedną z najlepszych cech tej koszulki jest zakres rozmiarów, w kolorach czarnym, granatowym, melanżowym i białym, rozmiar jest niewielki aż do 5 XL, a najbardziej imponującą rzeczą jest to, że nie ma wzrostu ceny dla większych rozmiarów. Asortyment jaki posiada sklep Fruit of the LoomFruit obejmuje 11 artykułów promocyjnych w tym samym kolorze. Wykonane z przędzy belcro i o gramaturze 165 g / m2 koszulki Fruit of the Loom są tam pod względem jakości druku i wartości.