Czy pogotowie zamkowe Warszawa weryfikuje swoich klientów?

Jak pogotowie zamkowe Warszawa weryfikuje własność przed otwarciem drzwi? Czego nie robią niektórzy ślusarze, omawiamy konieczność zweryfikowania własności nieruchomości przed wpuszczeniem do niej kogoś. Wierz lub nie wierz, ale niektóre firmy ślusarskie, ale nie pogotowie zamkowe Warszawa, nawet się tym nie przejmują!

Istnieje kilka sposobów weryfikacji własności. W przypadku nieruchomości najłatwiej jest mieć prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy zawiera adres domu / posesji, możemy otworzyć dom. Jeśli tak się nie stanie, list lub inny dokument z nazwiskiem i adresem klienta może posłużyć do sprawdzenia, czy mają oni dostęp do nieruchomości. Jeśli to nie jest dostępne, dobry ślusarz lokalny prowadzący pogotowie zamkowe w Warszawie sprawdzi rejestry hrabstwa pod kątem informacji o własności. Nigdy nie mieliśmy przypadku, w którym jeden z powyższych nie byłby dostępny. W przypadku samochodów może to być nieco trudniejsze. Tytuł lub rejestracja to dwa najczęściej stosowane przez nas sposoby weryfikacji. Akceptujemy również aktualny dokument ubezpieczenia z nazwiskiem klienta. Jeśli ich nie ma, właściciel musi być obecny.

Jeśli prowadzisz samochód innej osoby, musi ona przesłać nam informacje weryfikacyjne, jak wspomniano wcześniej, dowód tożsamości ze zdjęciem. oraz podpisany list upoważniający pogotowie zamkowe Warszawa do otwarcia pojazdu dla kogoś innego.