Pokoje Chmielno do wynajęcia

Jest wiele powodów, dla których wybrałbym pobyt w Chmielnie, powołując się najpierw na przyjazne środowisko stworzone przez twoich gospodarzy. Kolejny punkt, który chciałbym podkreślić, to sposób, w jaki przyciągnęła mnie lokalizacja, idealna na wakacje „z bliska i osobiście” z naturalnym pięknem Kaszub. Oprócz zakochania się w Kaszubach i kultowych krajobrazach, wspaniale jest być w centrum, dzięki czemu łatwo jest zapuścić się dalej i odkryć inne miasta i obszary.

Nie sposób nie wspomnieć o organizacji zakwaterowania w miejscach takich jak pokoje Chmielno, które nadają się do wszechstronności i wygody dla grup o różnych rozmiarach. I bez wątpienia wystrój jaki oferują pokoje Chmielno jest intrygujący, przy użyciu antycznego i naturalnego oświetlenia, aby stworzyć czarujący efekt, dzięki czemu pokoje są ciepłe i zachęcające.

Pełny kontakt z naturą:
Pojechałem długą drogą – niecałe 30 minut od Chmielna – do gospodarstwa agroturystycznego na wzgórzu i na ostatnim odcinku spotkałem lokalnego jelenia, pierwsze kwiaty wiosny, gaj oliwny i kilka miejsc na zdjęcia panoramiczne 360 ​​°. Nawet w pochmurne kwietniowe popołudnie, z kłębiącymi się chmurami, spokój i samotność prywatnej przystani w której można wynająć pokoje Chmielno były urzekające.

Pokoje w miejscowości Chmielno do wynajęcia to spektakularne miejsce na rozpoczęcie mojej wizyty, w otoczeniu niesamowitej scenerii Kaszub. Właścicielka wskazywała wszystkie kultowe miejsca, które były widoczne na panoramie z tego wybitnego wzgórza. Od razu stało się jasne, że spełnienie marzeń miłośników przyrody. Pomiędzy otwartymi przestrzeniami, krzyżem szlaków i ścieżek, a zawsze obecną bryzą łatwo było sobie wyobrazić niekończące się wieczory siedząc na jednym z tarasów, słuchając świerszczy, obserwując świetliki i przeszukując niebo, zrozumiałam, że Chmielno to moje miejsce na ziemi.