Preparat na gęste włosy

Według badań, ponad 25% mężczyzn powyżej trzydziestego roku życia rozważa zabieg przeszczepu włosów z kliniki transplantacji włosów, ponieważ ich włosy są przerzedzone i spadają. Spraw, aby cienkie włosy były grubsze! Możesz zwiększyć objętość włosów i spełnić tęsknotę za gęstymi włosami, używając preparat na gęste włosy i postępując zgodnie z poniższymi wskazówkami.

Nie używaj twardych detergentów – Twarde detergenty i preparaty do włosów mogą być bardzo szkodliwe dla twoich cienkich włosów. Obejmują one siarczany, które przecinają tłuszcz i potrzebujesz cały czas oleju w głowie. Suche włosy mogą być przyczyną wypadania włosów i sprawiają, że włosy stają się jeszcze cieńsze. Używaj szamponów przeznaczonych do cienkich włosów, aby utrzymać poziom chemiczny na niskim poziomie i uniknąć przeszczepu włosów. Użyj szamponu zagęszczającego, taki preparat na gęste włosy z pewnością Ci pomoże. Będziesz musiał inwestować w produkty do włosów, które promują grubość włosów.

Wybierz szampon i odżywkę do włosów, czyli preparaty na gęste włosy, które wspomagają wzrost włosów. Pomogą wzmocnić twoje włosy. Przeczytaj uważnie pakiety szamponów i zbadaj je w Internecie. Pamiętaj, aby używać odżywki przed szamponem, aby usunąć wilgoć ze skóry głowy i utrzymywać ją w stanie nawilżonym.

Użyj grzebienia zamiast pędzla!
Szczotki są twarde na twoich włosach i przy większej ilości uderzeń, twoje cienkie włosy nie wytrzymają ich brutalności i spowodują wypadanie włosów. Po wzięciu prysznica używaj palców lub grzebienia między włosami podczas suszenia, aby usunąć wodę z pasm. Dzieje się tak, ponieważ podnosisz korzenie włosów susząc je i wyciągając włosy na zewnątrz. Ciepło działa na cebulki, wzmacniając je i powodując ich wzrost w dobrej ilości, ale jeśli nadmiernie rozciągniesz lub przegrzejesz włosy, mogą nie dać pożądanego rezultatu. Może wydłużyć całą elastyczność i spowodować ich złamanie. Bądź delikatny podczas suszenia włosów i zawsze używaj odpowiedni dla Ciebie preparat na gęste włosy.