Zrób kursy kelnerskie Warszawa

Szukasz pracy jako kelner? Zrób kursy kelnerskie Warszawa, udaj się do wybranej restauracji w Warszawie i poproś o kierownika, aby przedstawić swoją kandydaturę. Spójrz w oczy dyrektorowi generalnemu, mocno uścisnąć mu rękę i wyrazić swoje zamiary. Możesz nawet wspomnieć, że rozmawiałeś z kelnerem, który już tam pracuje o restauracji. Jeśli kelner powiedział dobre rzeczy o restauracji, wspomnij o tym. Sprawia, że ​​ten kelner wygląda dobrze, ponieważ oboje komplementujecie restaurację. Poproś o wypełnienie wniosku z podaniem o pracę. Zrób to ostrożnie i nie spiesz się. Po zakończeniu przekaż go bezpośrednio dyrektorowi generalnemu wraz ze swoim CV, w którym umieścisz informację o odbytych kursach kelnerskich Warszawa. Jeśli ma czas na przesłuchanie, uśmiechnij się i odpowiedz na jego pytania zgodnie z prawdą. Jeśli nie ma czasu aby przeczytać Twoje CV z informacją o tym jakie kursy kelnerskie Warszawa odbyłeś, zapytaj, kiedy możesz wrócić. Zawsze podążaj za nim, ale nigdy go nie prześladuj. Bądź miły dla wszystkich! Jeśli choć jedna osoba cię nie polubi, kiedy cię spotka, to uczucie w końcu wróci do dyrektora generalnego. Bądźcie pokorni, uśmiechajcie się i bądźcie uprzejmi. Dotyczy to zwłaszcza dyrektora generalnego, ale także wszystkich w restauracji. Niech każdy chce, żebyś tam pracował, a ostatecznie znajdziesz pracę jako kelner.

Jeśli chcesz być dobrym kelnerem, ćwicz balansowanie naczyń i szklanek w domu. Użyj tacy i zrównoważ kilka szklanek i talerzy i przejdź przez pokój. Bardzo ważna jest możliwość przenoszenia dużej ilości jedzenia i napojów przez zatłoczoną restaurację, więc upewnij się, że czujesz się swobodnie. Poćwicz także otwieranie butelek wina kluczem do wina kelnera, aby nie wyglądać jak żółtodziób po wejściu do restauracji.

Zrób kursy kelnerskie Warszawa i odśwież swoje podstawowe umiejętności kulinarne i matematyczne. Jest to przydatne, nawet dziś w większości restauracji korzystających z komputerów. Powinieneś być w stanie wykonywać proste dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie w swojej głowie. Może to zaoszczędzić czas, gdy masz kilka stolików do opieki. Wskazówka Nigdy nie dzwoń do restauracji, aby sprawdzić, czy zatrudniają. Idź tam osobiście. Przynieś długopisy, aby zapisać podane informacje.